Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Medový domek

Prostřední Bečva
Tel.: +420 739 605 388, +420 607 115 789
Email: ubytovani@apartmannapohodu.cz

Medový domek

Medový domek obklopený ovocným sadem se nachází v obci Prostřední Bečva a je vhodný jako základna pro cykloturistiku a turistiku.

Cyklostezka se nachází pouze 30m od objektu. Vedle domku protéká řeka Bečva

Zahradní domek je z 20% využívaný jako včelín, který je 100% stavebně oddělen od ubytování. Venkovní pohyb ze tří stran zahradního domku je zcela bezpečný.

Vůně medu se rozprostírá po celém objektu a působí jako přírodní zdroj pozitivní energie.

Domek nabízí ubytovaní až pro 5 osob.

 

Ložnice a pokoje: 1x ložnice, 1x rozkládací pohovka, 1x rozkládací křeslo.

Sociální zařízení: 1x sprchový kout, 1x WC. 

Vytápění: Přenosné plynové topení.

Doprava, parkování: Příjezd po vedlejší komunikaci. Možnost zastřešeného parkování.

Vybavená kuchyňská linka je samozřejmostí ( plynová deska, rychlovarná konvice, lednice, jídelní stůl s židlemi) dále se zde nachází TV se satelitem. Venkovní posezení s grillem je součast vybavení.

Co u nás najdete?

V těsné blízkosti domku se nachází nově sportovně rekreační resort - SportArt Centrum, který disponuje wellness centrem, restaurací, krytou sportovní halou na tenis a badminton. Dále se zde nachází venkovní hřiště (beach voleyball, fotbal, basketball) i hřiště pro ty nejmenší.

V areálu hotelu najdete i cyklocentrum, v případě poruchy Vám poskytnou cykloservis. Dále Vám zajistí i zapůjčení jízdních kol.

 

V 10km vzdáleném Rožnově pod Radhoštěm najdete velmi navštěvované Valašské muzeum v přírodě, Jurkovičovu rozhlédnu, zábavní park Gibon, městské koupaliště, pivovar, pohádkové lázně pro děti a také vyhlášenou restauraci Alberta Málka.

Turističtí nadšenci mohou podniknout výšlap na nedalekou horu Radhošť, Pustevny, Javorník či Lysou Horu.

 

Možnosti koupání: přehrada Horní Bečva, koupaliště Hutisko-Solanec, koupaliště Vigantice, koupaliště Rožnov pod Radhoštěm, aquapark Frenštát pod Radhoštěm

Možnosti lyžování: Pod Soláněm, Rališka, Mečová, Solisko, Pustevny, Soláň - Karolínka, Soláň sedlo a vrchol, Soláň - Bzové, Radhošť - Pod kaplí, Kubiška, Kocianka, U Sachovy studánky